Soutěž

Aktuální stav soutěže (kliknout na obrázek):

 

M3B 2019/2020 (10 družstev):

 venku Řepy D  0:3 (-12,-13,-16) 

 doma Čakovice  0:3 (-12,-20,-15) 

 venku H. Počernice B  2:3 (21,-20,20,-19,-11) 

 doma Žižkov A  1:3 (-23,-21,18,-17) 

 venku Petřiny B  0:3 (-12,-12,-6) 

 doma Přír. vědy B  0:3 (-14,-22,-22) 

 venku Meteor E  0:3 (-9,-19,-17) 

 venku Žižka B  0:0  0:0 

 doma Řepy B  0:0  0:0 

 doma Řepy D  0:0  0:0 

 venku Čakovice  0:0  0:0 

 doma H. Počernice B  0:0  0:0 

 venku Žižkov A  0:0  0:0 

 doma Petřiny B  0:0  0:0 

 venku Přír. vědy B  0:0  0:0 

 doma Meteor E  0:0  0:0 

 doma Žižka B  0:0  0:0 

 venku Řepy B  0:0  0:0 

 

M3B 2018 / 2019 (10 družstev - 10. místo):

 venku H.Počernice B  0:3 (-21,-19,-18) 

 doma Čakovice  2:3 (15,-23,24,-21,-10) 

 venku Řepy D  1:3 (-9,19,-15,-19) 

 doma Žižkov I A  0:3 (-19,-21,-20) 

 venku Řepy C  1:3 (-13,20,-13,-19) 

 doma Přír. vědy B  1:3 (-20,-21,24,-22) 

 venku Meteor E  1:3 (-13,20,-17,-23) 

 venku Petřiny B  0:3 (-17,-15,-15) 

 doma Řepy B  1:3 (-16,14,-19,-15) 

 doma H.Počernice B  3:0 (15,13,13) 

 venku Čakovice  0:3 (-20,-22,-17) 

 doma Řepy D  0:3 (-13,-21,-15) 

 venku Žižkov I A  1:3 (-14,16,-20,-9)

 doma Řepy C  0:3 (-18.-16.-15)

 venku Přír. vědy B  0:3 (-19,-16,-16) 

 doma Meteor E  3:0 (kont.) 

 doma Petřiny B  0:3 (-17,-18,-14) 

 venku Řepy B  0:3 (-13,-22,-13)

 

M4B 2017 / 2018 (5 družstev na 3 kola - 1. místo - postup):

 venku Hloubětín  3:0 (19,18,15) 

 doma MFF G  3:1 (18,18,-15,16) 

 venku Košíře B  3:0 (16,20,14) 

 doma Košíře B  3:1 (15,-22,17,10) 

 doma MFF G  3:0 (19,20,13) 

 venku Hloubětín  3:2 (-21,-22,21,22,10) 

 doma Malešice  3:2 (17,19,-18,-25,8) 

 venku MFF G  2:3 (17,-22,17,-13,-14) 

 venku Košíře B  3:1 (9,21,-23,25) 

 doma Malešice  2:3 (-16,19,17,-10,-12) 

 doma Hloubětín  3:1 (-20,18,20,22) 

 venku Malešice  3:2 (20,-21,20,-15,11) 

 

M3B 2016 / 2017 (10 družstev - 10. místo - sestup):

 doma Řepy C  3:0 (21,24,23)

 venku Pharming C  3:0 (20,18,20) 

 doma Košíře A  1:3 (-23,-17,21,-8) 

 doma Letov  1:3 (-14,-26,10,-18) 

 venku Petřiny B  1:3 (-23,-9,20,-14) 

 doma Přír. vědy B  0:3 (-14,-19,-21) 

 venku Řepy B  0:3 (-20,-23,-23) 

 venku Meteor E  2:3 (17,-17,22,-21,-13) 

 doma Čakovice  3:1 (23,15,-23,22) 

 venku Řepy C  0:3 (-14,-20,-17) 

 doma Pharming C  3:2 (19,-17,22,-25,12) 

 venku Košíře A  0:3 (-17,-17,-12) 

 venku Letov  3:2 (-19,19,-23,17,7) 

 doma Petřiny B  0:3 (-15,-24,-20) 

 venku Přír. vědy B  3:1 (17,22,-15,24) 

 doma Řepy B  1:3 (17,-18,-24,-18) 

 venku Čakovice  1:3 (-13,-15,16,-15) 

 doma Meteor E  1:3 (-21,20,-20,-26) 

 

M4B 2015 / 2016 (5 družstev na 3 kola - 1. místo - postup):

 doma Libuš  3:1 (-13,23,19,21) 

 doma H.Počernice B  3:0 (12,19,12) 

 venku Košíře B  3:0 (29,19,25) 

 doma Libuš  3:0 (17,26,18) 

 venku MFF G  1:3 (-22,27,-21,-19) 

 venku H.Počernice B  3:2 (20,-19,-23,19,13) 

 doma H.Počernice B  3:2 (21,-19,23,-21,10) 

 venku MFF G  3:0 (23,15,15)

 doma Košíře B  3:2 (19,-24,17,-19,7) 

 doma MFF G  3:0 (20,21,8) 

 venku Libuš  3:0 (24,21,14) 

 venku Košíře B  3:0 (22,19,15) 

 

M3B 2014 / 2015 (10 družstev - 10. místo - sestup):

 doma Petřiny B  0:3 (-14,-20,-17) 

 venku Pharming C  0:3 (-16,-25,-16) 

 doma Žižka B  0:3 (-23,-16,-21) 

 venku H.Počernice A  0:3 (-12,-16,-19) 

 doma Řepy C  0:3 (-24,-18,-17) 

 venku Přír. vědy B  1:3 (-12,19,-23,-15) 

 doma Meteor E  0:3 (-12,-16,-14) 

 venku Čakovice  0:3 (-22,-22,-23) 

 doma Řepy D  3:0 (20,19,24) 

 venku Petřiny B  0:3 (-20,-20,-20) 

 doma Pharming C  3:1 (22,-20,22,25) 

 venku Žižka B  1:3 (17,-22,-24,-22) 

 doma H.Počernice A  0:3 (-20,-24,-16) 

 venku Řepy C  0:3 (-10,-14,-14) 

 doma Přír. vědy B  3:2 (25,-20,23,-13,15) 

 venku Meteor E  0:3 (-22,-15,-20) 

 doma Čakovice  1:3 (-14,-22,22,-16) 

 

M4B 2013 / 2014 (5 družstev na 3 kola - 1. místo - postup):

 venku Košíře B  3:1 (-23,18,14,21) 

 doma MFF G  3:0 (14,17,22) 

 venku Libuš  3:1 (22,17,-24,21) 

 venku MFF G  2:3 (16,-21,-17,21,-15) 

 doma H.Počernice B  3:1 (18,-19,21,23) 

 doma Košíře B  3:0 (14,16,12) 

 doma Libuš  3:2 (13,-18,-16,17,12) 

 doma H.Počernice B  3:1 (17,-19,15,23)

 doma Košíře B  3:1 (-23,13,24,18) 

 doma Libuš  2:3 (19,-22,-13,23,-13) 

 doma MFF G  3:1 (13,-21,17,20) 

 venku H.Počernice B  3:2 (-18,15,-19,17,9)

 

M4B 2012 / 2013 (8 družstev - 2. místo):

 doma MFF G  3:0 (22,17,24) 

 venku D.Chabry  1:3 (-20,-16,21,-16) 

 venku Košíře B  0:3 (-19,-22,-23) 

 doma Zlíchov B  3:0 (kontumace) 

 venku Libuš  1:3 (20,-30,-21,-15) 

 doma H.Počernice B  3:1 (22,-23,15,16) 

 venku Pharming C  0:3 (-16,-20,-13) 

 venku MFF G  3:0 (19,15,22) 

 doma D.Chabry  3:1 (-16,22,15,14)

 venku Zlíchov B  3:2 (-19,21,13,-18,15) 

 doma Košíře B  3:2 (-19,20,-20,14,6) 

 doma Libuš  3:0 (20,21,15)

 venku H. Počernice B  1:3 (-22,-21,18,-24) 

 doma Pharming C  3:1 (-18,22,15,21)

 

M4B 2011 / 2012 (9 družstev - 4. místo):

 venku D.Chabry  3:1 (22,-20,16,14) 

 doma Olymp  3:1 (-24,8,25,21) 

 venku Košíře B  3:1 (-20,20,18,22) 

 doma Řepy C  2:3 (14,19,-21,-19,-15) 

 venku Pharming C  1:3 (23,-13,-16,-17) 

 doma MFF G  3:0 (10,17,12) 

 doma H.Počernice B  3:1 (-16,21,14,10) 

 doma Chabry  3:1 (-22,18,8,16) 

 venku Olymp  3:2 (-18,21,-23,13,10) 

 doma Košíře B  3:1 (16,25,-21,18) 

 venku Řepy C  0:3 (-21,-16,-15) 

venku Libuš A  3:2 (-22,24,-12,26,13) 

 doma Pharming C  2:3 (-13,17,14,-18,-11) 

 venku MFF G  3:1 (11,23,-20,12) 

 doma Libuš A  2:3 (25,23,-16,-26,-4) 

 venku H.Počernice B  3:2 (18,24,-19,-21,8) 

 
© sms.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma